Export to Excel

#DayDateDivFieldKOHome Team Away Team
2039 MonJul 15GU9 DClub Roma 118:00Roma White U9G NFSC U9G
2506 MonJul 15GU9 TClub Roma 119:15Roma Black U9G NUSC Blue U9G
2573 MonJul 15GU13E.L. Crossley HS19:00Pelham U13G2 - 0 Ancaster U13g
2038 MonJul 15GU9 DKalar Sports Park #218:00NUSC White U9G Lincoln U9G
2680 MonJul 152nd CUKalar Sports Park #519:00NUSC0 - 2 Well & Wild
1854 MonJul 15GU11Kalar Sports Park #918:00NUSC White U11G Lincoln U11G
445 MonJul 15U15GLancaster Park21:00Jets U15G1 - 8 Port Colborne Storm U15G
1853 MonJul 15GU11Queen Mary18:30Jets Black U11G Welland Wizards Red U11G
2577 MonJul 15GU13Sir Winston Churchill HS Turf #119:00Roma U13G Ham Sparta U13G
446 MonJul 15U15GSmith Park 419:00Grimsby Griffins U15G3 - 0 NUSC U15G
2115 MonJul 15WD2Southward 219:00Grimsby Eclipse4 - 0 West Lincoln Golden Girls
2576 MonJul 15GU13Southward 519:00Grimsby Griffins U13G4 - 3 Welland Wizards U13G
2504 MonJul 15GU9 TSouthward Mini 318:30Grimsby Griffins Red U9G Jets U9G
449 MonJul 15U15GYoungs Sportsplex Turf #219:00Welland Wizards Black U15G1 - 0 Paris U15G
2204 MonJul 15WD1Youngs Sportsplex Turf #221:00Hard As FC2 - 1 NUSC
2505 MonJul 15GU9 TYoungs Sportsplex Turf #3A18:00Welland Wizards U9G Pelham U9G
2298 TueJul 16BU11 DBeamsville Lions Park 418:00Lincoln U11B Welland Wizards Black
1328 TueJul 16GU12Beamsville Lions Park 419:15Lincoln U12G Welland Wizards Black U12G
1955 TueJul 16U16GBishop Reding 121:00Milton SC U16G Welland Wizards U16G
448 TueJul 16U15GBrantford Lions Park Enclosure21:00Brantford City U15G Lincoln U15G
1953 TueJul 16U16GCentennial Park A Etobicoke21:00Etobicoke U16G Roma U16G
2448 TueJul 16BU11TCentennial Park B - Pelham18:30Pelham U11B Welland Wizards Red U11B
1775 TueJul 16GU10 DClub Roma 318:00Roma U10G Welland Wizards Black U10G
2451 TueJul 16BU11TE.E. Mitchelson Park #10B18:30NFSC Blue U11B NFSC White U11B
2372 TueJul 16GU10 TE.E. Mitchelson Park #10C18:30NFSC U10G NUSC White U10G
1956 TueJul 16U16GE.L. Crossley HS21:00Pelham U16G Clarkson Comets U16G
2300 TueJul 16BU11 DFairhaven Park18:30Yaguars U11 Welland Wizards Silver U11B
2302 TueJul 16BU11 DFerndale Park Intermediate18:30Fort Erie Sting Black U11B Roma White U11B
1959 TueJul 16U16GHeritage Green #521:00Ham Croatia U16G MHYSC U16G
1957 TueJul 16U16GJoe Sams (Leisureplex) Field 121:00Flamb Dundas U16G Oakville U16G
1326 TueJul 16GU12Kalar Sports Park #918:00NUSC Blue U12G Grimsby Griffins U12G
2631 TueJul 16GU10 DKernahan Park #118:30Jets U10G West Lincoln Warriors U10G
1127 TueJul 16BU9 TKernahan Park #218:30Jets U9B Pelham U9B
1325 TueJul 16GU12Linlake 118:30Jets U12G NUSC White U12G
1960 TueJul 16U16GPearson East21:00Jets U16G Burlington U16G
1126 TueJul 16BU9 TSmith Park 518:30Grimsby Griffins Black U9B Grimsby Griffins Red U9B
2450 TueJul 16BU11TSouthward 318:30Grimsby Griffins U11B NUSC Blue U11B
857 TueJul 16BU12Southward 418:00Grimsby Griffins Red U12B NFSC White U12B
1777 TueJul 16GU10 DSouthward Mini 218:00Grimsby Griffins White U10G Lincoln U10G
2371 TueJul 16GU10 TSouthward Mini 219:15Grimsby Griffins Red U10G NUSC Blue U10G
1776 TueJul 16GU10 DTA Lannan 518:30Port Colborne Storm U10G Fort Erie Sting U10G
2301 TueJul 16BU11 DTA Lannan Mini 218:30Port Colborne Storm U11B NOTL U11B
71 TueJul 16U18GTrafalgar Sports Park 1021:00Georgetown Mustangs 18 Grimsby Griffins U18G
354 TueJul 16U14GWest Lincoln Leisureplex 221:00West Lincoln Warriors U14G NUSC U14G
854 TueJul 16BU12West Lincoln Leisureplex 4 Intermediate18:00West Lincoln OTS U12B Grimsby Griffins Black U12B
1329 TueJul 16GU12West Lincoln Leisureplex 4 Intermediate19:15West lincoln Warriors U12G Roma U12G
855 TueJul 16BU12Youngs Sportsplex Turf #2A18:00Welland Wizards Red U12B NUSC U12B
1327 TueJul 16GU12Youngs Sportsplex Turf #2B18:30Welland Wizards Red U12G Pelham U12G
72 TueJul 16U18GYoungs Sportsplex Turf #321:00Welland Wizards U18G Paris U18G
1129 TueJul 16BU9 TYoungs Sportsplex Turf #3A18:00Welland Wizards Red U9B Roma Black U9B
2373 TueJul 16GU10 TYoungs Sportsplex Turf #3B18:00Welland Red U10G Pelham U10G
1430 WedJul 17BU10 DCE Grose Park #118:00Thorold Cobras U10B Yaguars U10
2210 WedJul 17WD1Club Italia21:00NFSC West Lincoln Wolverines
1429 WedJul 17BU10 DClub Roma 218:00Roma White U10B Jets U10B
1500 WedJul 17BU10TClub Roma 219:15Roma Gold U10B Lincoln U10B
1851 WedJul 17GU11Club Roma 418:00Roma U11G Grimsby Griffins U11G
2117 WedJul 17WD2Dunnville Sportsplex 519:00Dunnville Grimsby Eclipse
1502 WedJul 17BU10TE.E. Mitchelson Park #10C18:00NFSC Blue U10B NFSC White U10B
2209 WedJul 17WD1E.L. Crossley HS21:00Pelham Blue  Hard As FC
1428 WedJul 17BU10 DGlynn A. Green School 218:30Pelham U10B Welland Wizards Black U10B
451 WedJul 17U15GGreenlane Sports Complex 219:00Paris U15G NUSC U15G
2119 WedJul 17WD2Kalar Sports Park #521:00NUSC Welland J
2208 WedJul 17WD1Kalar Sports Park #6 Turf19:00NUSC Jets
453 WedJul 17U15GLancaster Park19:00Jets U15G Brantford City U15G
2544 WedJul 17GU13Mohawk Park Brantford19:00Brantford City U13G Port Colborne Storm U13G
1432 WedJul 17BU10 DOptimist Park Mini 1 - Fort Erie18:00Fort Erie Sting Black U10B Grimsby Griffins White U10B
452 WedJul 17U15GSherwood Park #1 Saltfleet19:00Saltfleet Stoney Creek U15G Grimsby Griffins U15G
1501 WedJul 17BU10TSouthward Mini 119:15Grimsby Griffins Red U10B NUSC Blue U10B
450 WedJul 17U15GTA Lannan 119:00Port Colborne Storm U15G Lincoln U15G
1431 WedJul 17BU10 DTA Lannan 5 North18:00Port Colborne Storm U10B NUSC White U10B
2118 WedJul 17WD2West Lincoln Leisureplex 119:00West Lincoln Wildcats West Lincoln Stingers
2116 WedJul 17WD2West Lincoln Leisureplex 219:00Janco Steelers West Lincoln Golden Girls
76 WedJul 17U18GWilliam Connell Park21:00Ham Sparta U18G Jets U17G
2120 WedJul 17WD2Youngs Sportsplex Turf #121:00Well & Wild Pelham Panthers
2207 WedJul 17WD1Youngs Sportsplex Turf #221:00Welland Legends Roma Wolves
454 WedJul 17U15GYoungs Sportsplex Turf #319:00Welland Wizards Black U15G Welland Wizards Red U15G
1503 WedJul 17BU10TYoungs Sportsplex Turf #3A18:00Welland Wizards Red U10B Roma Black U10B
2665 ThuJul 1816 CupBrantford John Wright Green19:00Brantford City U16G Burlington U16G
425 ThuJul 18U15GBrantford Lions Park Enclosure19:00Brantford City U15G Port Colborne Storm U15G
56 ThuJul 18U18GBurford Arena Field A19:00Paris U18G Grimsby Griffins U17G
1073 ThuJul 18BU9 DCE Grose Park #218:00Thorold Cobras U9B West Lincoln Warriors U9B
356 ThuJul 18U14GCentennial Park - Pelham19:00Pelham U14G Brantford City U14G
2663 ThuJul 1816 CupCentennial Park - Pelham21:00Pelham U16G Oakville U16G
798 ThuJul 18BU12 DCentennial Park B - Pelham18:30Pelham U12B Roma White U12B
2667 ThuJul 1816 CupClarkson Park19:00Clarkson Comets U16G High Park U16G
1071 ThuJul 18BU9 DClub Roma 218:00Roma White U9B NUSC White U9B
2632 ThuJul 18GU10 DClub Roma 318:30Roma U10G Fort Erie Sting U10G
800 ThuJul 18BU12 DClub Roma 418:00Roma Black U12B Grimsby Griffins White U12B
860 ThuJul 18BU12Club Roma 419:15Roma Gold U12B Grimsby Griffins Black U12B
1132 ThuJul 18BU9 TE.E. Mitchelson Park #10C18:30NFSC White U9B Grimsby Griffins Red U9B
799 ThuJul 18BU12 DFerndale Park Intermediate18:30Fort Erie Sting Black U12B Welland Wizards Black U12B
1131 ThuJul 18BU9 TGlynn A. Green School 218:30Pelham U9B Roma Black U9B
2664 ThuJul 1816 CupHeritage Green #121:00Ham Croatia U16G Jets U16G
359 ThuJul 18U14GJoe Sams (Leisureplex) Field 119:00Flamb Dundas U14G Grimsby Griffins U14G
77 ThuJul 1817GJoe Sams (Leisureplex) Field 121:00Flamb Dundas U17G Saltfleet Stoney Creek U18G
858 ThuJul 18BU12Kalar Sports Park #918:00NUSC U12B NFSC White U12B
1779 ThuJul 18GU10 DKernahan Park #118:30Jets U10G Welland Wizards Black U10G
2299 ThuJul 18BU11 DLinlake 118:30Jets Red U11B West Lincoln Warriors U11B
357 ThuJul 18U14GOaks Park - Niagara21:00NUSC U14G East Hamilton U14G
1070 ThuJul 18BU9 DOptimist Park Mini 1 - Fort Erie18:30Fort Erie Sting Yellow DS Fort Erie Sting U9B DO
355 ThuJul 18U14GPearson West19:00Jets U14G West Lincoln Warriors U14G
1778 ThuJul 18GU10 DRock Street Upper18:30West Lincoln Warriors U10G Grimsby Griffins White U10G
2666 ThuJul 1816 CupSir Winston Turf Field21:00Roma U16G Milton SC U16G
861 ThuJul 18BU12Southward 419:15Grimsby Griffins Red U12B Thorold Cobras U12B
1130 ThuJul 18BU9 TSouthward Mini 418:30Grimsby Griffins Black U9B NUSC Blue U9B
1781 ThuJul 18GU10 DTA Lannan 518:30Port Colborne Storm U10G Lincoln U10G
2648 ThuJul 18U13 Cuto be determined 110:00Port Colborne Storm U13G Flamb Dundas U13G
2650 ThuJul 18U13 Cuto be determined 210:00Welland Wizards U13G Roma U13G
859 ThuJul 18BU12West Lincoln Leisureplex 4 Intermediate18:30West Lincoln OTS U12B NFSC Blue U12B
74 ThuJul 1817GYoungs Sportsplex Turf #121:00Welland Wizards U17G Georgetown Mustangs 18
358 ThuJul 18U14GYoungs Sportsplex Turf #319:00Welland Wizards U14G NFSC U14G
1072 ThuJul 18BU9 DYoungs Sportsplex Turf #3A18:00Welland Wizards Black U9B Port Colborne Storm U9B
1133 ThuJul 18BU9 TYoungs Sportsplex Turf #3B18:00Welland Wizards Red U9B NFSC Blue U9B
929 FriJul 19U8B grBeamsville Lions Park 3 Micro18:30Lincoln U8B Welland Wizards Red U8B
926 FriJul 19U8B grBerkley Park 318:30Jets U8B West Lincoln SURF
1679 FriJul 19GU8Berkley Park 319:30Jets U8G Fort Erie Sting
999 FriJul 19BU8 whCE Grose Park #118:00Thorold Cobras U8B NUSC White U8B
1002 FriJul 19BU8 whClub Roma Micro A18:30Roma White U8B Fort Erie Sting
927 FriJul 19U8B grClub Roma Micro B18:30Roma Black U8B NUSC Blue U8B
998 FriJul 19BU8 whE.E. Mitchelson Park Mini #318:30NFSC White U8B Port Colborne Storm U8B
1000 FriJul 19BU8 whFairhaven Park18:30Yaguars U8 Welland Wizards Black U8B
1676 FriJul 19GU8Harold Black Mini 118:30Pelham U8G NUSC Gold U8G
1680 FriJul 19GU8Kalar Sports Park #718:00NUSC Blue U8G Welland Wizards Red U8G
1001 FriJul 19BU8 whKalar Sports Park #719:00NUSC Gold U8b Pelham U8B
2691 FriJul 19U13 CuMelissa Tancredi Field19:00Ancaster U13g Ham Sparta U13G
928 FriJul 19U8B grSouthward 518:30Grimsby Griffins U8B Welland Wizards Silver U8B
1681 FriJul 19GU8to be determined 118:30Roma U8G BYE
1678 FriJul 19GU8Youngs Sportsplex Indoor #118:30Welland Wizards Black U8G NUSC White U8G
1677 FriJul 19GU8Youngs Sportsplex Indoor #318:30Welland Wizards Silver U8G NOTL U8G

© 2024, NSL  :: privacy
log in
forgot password?